Mortal Shell The Virtuous Cycle - Cover

The Virtuous Cycle DLC pro Mortal Shell bude obsahovat roguelike prvky

31. 7. 2021
Zdroj náhledu: mortalshell

Minulý měsíc vývojář Cold Symmetry oznámil rozšíření hry Mortal Shell. Inspirované hrou Dark Soul o nové DLC s názvem The Virtuous Cycle. Fanoušci hry na tuto zprávu reagovali kladně. V té době však vývojář prozradil o chystaném DLC jen velice málo. O měsíc později, ale ukázal více informací. Jednou z nich je, že se do hry přidají rougelike prvky, které mají přispět k většímu zážitku ze hry.

Zdroj: igdb.com

Dle tiskové zprávy toto nové rozšíření, by hráčům mělo nabídnout možnost najít si novou cestu skrze Fallgrim. Zatímco se jejich protivníci budou obnovovat a měnit se po každé smrti hráče. Když se hráč pokusí zdolat tuto brutální výzvu, má šanci najít pilíře, díky nímž dostane nové schopnosti. Tyto pilíře by měly odhalit přes více než 100 vylepšení (od exotických vylepšení zbraní až po zcela nové manévry). Slibovaná expanze také přidá Haderna jako pátou hratelnou “schránku” (postavu do které můžete vstoupit) společně s Axkatanou (těžká sekera, která se během okamžiku oddělí na dvě katany). Hráči si mohou Haderna vyzkoušet v hlavní kampani, taktéž i v expanzi. Avšak tisková zpráva nám neoznámila, zda to budou moci hráči udělat i s Axkatanou.

Mortal Shell The Virtuous Cycle - New Weapon

Díky The Virtuous Cycle a jeho roguelike prvkům budou mít skalní fanoušci Mortal Shell další důvod, proč neustále procházet hru znovu a znovu a také si zdokonalovat své schopnosti. Ti, kdo už vlastní základní hru v Epic storu nebo GOG, se mohou těšit na stažení tohoto DLC již příští měsíc. Mortal Shell bude také k dispozici na Steamu hned po spuštění DLC. Cold Symmetry plánuje vydat slibované DLC 18. srpna.

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.