Solar Ash hlásí říjnové datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Heart Machine

Včera večer proběhl krátký půlhodinový livestream Annapurna Interactive Showcase, během kterého nám tento indie herní vydavatel představil hned několik svých chystaných kousků, a dočkali jsme se dokonce i několika dat vydání, jako například The Artful Escape /vyjde 9. září na Xbox a Steam/, The Pathless /vyjde 16. listopadu na Steam/, What Remains of Edith Finch na mobily /vyjde 16. října pouze na App Store/, DLC Outer Wilds – Echoes of the Eye /vyjde 28. září/ a očekávaný hřeb večera Solar Ash.

Zdroj: Heart Machine

Solar Ash taktéž prozradil datum vydání, které je stanoveno na 26. října tohoto roku. Tento titul si budete moct zahrát na Playstation 4 i Playstation 5 a na PC (Epic Games Store).

Pamatujete si na hru Hyper Light Drifter z roku 2016? Po této velmi úspěšné prvotině studio Heart Machine přichází se svým druhým počinem – Solar Ash, které se bude odehrávat v tom samém vesmíru. Ve velmi surrealisticky pojatém světě s dechberoucí stylizací a tajemnou atmosférou budete velkou rychlostí pobíhat sem a tam. Během objevování narazíte na roztomilé postavy, ale i na nebezpečné nepřátele nemalých rozměrů. Vaše postava jménem Rei je hbitý Voidrunner a s pomocí svým schopností se pokusí zachránit svět postupně pohlcovaný černou dírou známou jako Ultravoid.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn