Solar Ash hlásí říjnové datum vydání

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Heart Machine

Včera večer proběhl krátký půlhodinový livestream Annapurna Interactive Showcase, během kterého nám tento indie herní vydavatel představil hned několik svých chystaných kousků, a dočkali jsme se dokonce i několika dat vydání, jako například The Artful Escape /vyjde 9. září na Xbox a Steam/, The Pathless /vyjde 16. listopadu na Steam/, What Remains of Edith Finch na mobily /vyjde 16. října pouze na App Store/, DLC Outer Wilds – Echoes of the Eye /vyjde 28. září/ a očekávaný hřeb večera Solar Ash.

Zdroj: Heart Machine

Solar Ash taktéž prozradil datum vydání, které je stanoveno na 26. října tohoto roku. Tento titul si budete moct zahrát na Playstation 4 i Playstation 5 a na PC (Epic Games Store).

Pamatujete si na hru Hyper Light Drifter z roku 2016? Po této velmi úspěšné prvotině studio Heart Machine přichází se svým druhým počinem – Solar Ash, které se bude odehrávat v tom samém vesmíru. Ve velmi surrealisticky pojatém světě s dechberoucí stylizací a tajemnou atmosférou budete velkou rychlostí pobíhat sem a tam. Během objevování narazíte na roztomilé postavy, ale i na nebezpečné nepřátele nemalých rozměrů. Vaše postava jménem Rei je hbitý Voidrunner a s pomocí svým schopností se pokusí zachránit svět postupně pohlcovaný černou dírou známou jako Ultravoid.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn