The Walking Dead – logiášek

The Walking Dead: Destinies umožní změnu scénáře seriálu

18. 8. 2023
Zdroj náhledu: csfd.cz

Nedávná zpráva od data-minera pod pseudonymem Billbil-Kun dala fanouškům The Walking Dead naději na zajímavý projekt. Podle informací, které informátor sdílel, by nový projekt The Walking Dead: Destinies, založený na seriálu AMC, umožnil uživatelům ovládat průběh událostí v prvních čtyřech sezónách a sestavit si vlastní tým přeživších

The Walking Dead: Destinies má být akční adventurou z pohledu třetí osoby a obsahovat více než patnáct postav ze seriálu (rovněž jako známá místa). Zahrnovat má první čtyři sezóny; účastníci se však nemusí řídit scénářem seriálu. Mohou si vytvořit vlastní družinu a vybrat si, koho cestou zachrání nebo zavraždí. Hráči budou moci používat různé zbraně, včetně revolverů, brokovnic a katan. Součástí titulu jsou i strategické prvky, jako je těžba surovin a správa základny. 

Nejlepší na tom ovšem je, že se podle zprávy vžijete do role Ricka Grimese, který se probouzí z kómatu po vypuknutí zombie apokalypsy. Pokud tento seriálový fenomén ještě neznáte, tak The Walking Dead je populární americký komiksový a televizní seriál, který se odehrává v postapokalyptickém světě, v němž byla většina populace přeměněna na zombie. Děj sleduje skupinu přeživších, kteří usilují o bezpečné útočiště a zároveň brání sebe i ostatní před neustálými hrozbami. 

Seriál je známý svým zaměřením na postavy a emocionální napětí, stejně jako brutálními a násilnými momenty. Od svého debutu v roce 2010 je jedním z nejoblíbenějších pořadů. Díky nové hře The Walking Dead: Destinies se hráči mohou opět vydat do postapokalyptického světa kultovního seriálu a vytvořit si vlastní družinu lidí. Fanoušci budou muset využívat své schopnosti a techniky pro život ve smrtícím světě plném zombie, včetně taktických prvků, jako je těžba surovin a správa základny, což může být celkem zajímavé.

Pokud se všechno povede, máme námět na úžasnou akční adventuru plnou napětí a akce pro hráče na všech platformách. Fanoušci seriálu The Walking Dead se po jejím vydání mohou těšit na další zábavu a možnost prozkoumat vesmír tohoto seriálového hitu se svými oblíbenci.Podle Billbil-Kun bude hra uvedena na všechny platformy ještě letos a bude stát 49,99 eur.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.