War Child Game Action – Steam

Steam spustil výprodej na podporu organizace War Child

17. 8. 2023
Zdroj náhledu: store.steampowered.com

S platformou Steam jsou neodmyslitelně spojeny nejrůznější tematické výprodeje, festivaly a další akce, během nichž si můžete vysněné tituly pořídit za zvýhodněnou cenu. Akce, která se koná od 16. do 23. sprna na Steamu, má za cíl podpořit dobrou věc. Již třetí ročník War Child Game Action vám nabídne skvělé slevy a nejen to. Svým nákupem navíc podpoříte děti, které byly zasaženy válečným konfliktem. Tuto kampaň podporuje celá řada partnerů z řad vývojářů a vydavatelů, mezi něž například patří Milestone, Kepler Interactive, Fullbright, Vertigo Gaming, Robot Gentleman a mnoho dalších.

Každé studio zapojené do akce věnuje část z každého nákupu na konto organizace War Child, aby tím podpořilo ochranu i vzdělávání mladých lidí, kteří se ocitli ve svízelné životní situaci, jako je zasažení válkou. Mezi vybranými tituly najdete širokou škálu herních žánrů, od závodních her přes RPG, logické adventury, plošinovky, simulátory, horory i oddechové nezávislé projekty. Mezi naše favority jistě patří Cat Quest, Among the Sleep nebo 60 Parsecs! Každý si z bohaté nabídky jistě vybere to své.

„War Child UK je jediná specializovaná charitativní organizace pro děti postižené válečným konfliktem. Již více než dvě desetiletí nás vede jediný cíl – zajistit bezpečnou budoucnost pro každé dítě postižené válkou. Pracujeme na nejhůře dostupných místech, abychom podpořili ty, kteří jsou nejvíce zasaženi. Snažíme se k dětem dostat co nejrychleji, když konflikt vypukne, a zůstáváme ještě dlouho poté, co kamery zmizí, abychom je podpořili v jejich zotavování. Spolupracujeme s místními komunitami a vládami, abychom pomohli chránit a vzdělávat děti a podpořili je v jejich uzdravování a učení pro bezpečnější a lepší budoucnost. Naše místní týmy jsou každý den v komunitách a v uprchlických táborech, kde vytvářejí bezpečný prostor pro děti, aby si mohly hrát, učit se a mít přístup k psychologické podpoře, a specializujeme se na rychlou reakci na mimořádné krizové situace, abychom poskytli okamžitou a kritickou péči a pomohli těm, kteří nás nejvíce potřebují.Společně s našimi partnery poskytujeme naši životně důležitou a život zachraňující práci v šesti zemích Afriky, Asie, Evropy a Blízkého východu.“

Zdroj: store.steampowered.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.