The Witcher Sirens of the Deep – logo

The Witcher: Sirens of the Deep získali dabéra Geralta z Rivie

11. 11. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Ne, tím dabérem není Henry Cavill, ale Doug Cockle, jenž byl dabérem legendárního Geralta z Rivie ve hře Zaklínač: Divoký Hon. Film bude navíc opět animovaný počin, stejně jako v případě The Nightmare of the Wolf, kde jsme v hlavních rolích měli oblíbeného zaklínače Vesemira a mohli jsme se podívat, po jakém masakru byl zničen Kaer Morhen. The Witcher: Sirens of the Deep navíc budou mít základ v knižním loru, konkrétně v povídce Trošku se obětovat.

Jedná se o příběh, kdy Geralt a Marigold (který je nenápadně potvrzený jako další postava) skončili v zakázce u knížete Aglovala, jenž se zamiloval do mořské víly Sh´eenaz. Tam navíc Marigold seznámí Geralta i s bardkou Essi Daven, známou jako Očko. Této synopse by se údajně měli držet také tvůrci (o čemž si dovolím pochybovat). Jedná se o skutečně tragickou a smutnou povídku, je prostě nutné Trošku se obětovat.

Z toho, co je ještě momentálně známé, je, že se děj odehrává mezi 5. a 6. dílem hraného seriálu. Mají se dokonce objevit i hvězdní dabéři z hraného seriálu. The Witcher: Sirens of the Deep získal hlasy Anyy Chalotry (Yennefer) a Joyeyho Bayteyho (Marigolda). Christina Wren bude navíc dabérkou Essi Daven. Osobně se na animovaný film docela těším, ale nebudu lhát, neskutečně se bojím, jak bude vypadat animace a příběh. Doug Cockle byl však pro film skvělá dabérská volba, tak snad se tvůrcům vyplatí. Prosím, ať animované univerzum spasí to hrané, protože Blood Origin mi stále ubližuje. Mimochodem, pokud víte, kdo je Essi Daven, určitě zkuste náš hardcore zaklínačský kvíz – přece jen jste očividně znalci.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.