This-Land-is-My-Land-intro-stop

This Land Is My Land – aktualizace zničily hru

1. 2. 2023
 

Titul This Land Is My Land, který se odehrává v dobách Divokého západu, jsme tu již několikrát měli. Hra kombinuje prvky otevřeného světa, survivalu – tedy přežití – a zároveň RPG a akce.  V rámci předběžného přístupu, který jsem měl možnost recenzovat, byla hra až na některé chyby (které se vývojáři dušovali opravit) velmi povedená. Důkazem byly také donedávna vysoké uživatelské recenze hráčů na platformě Steam.

This land is my land bug1

Bohužel, nedávné aktualizace ji prakticky zničily. O tom, že již zdaleka nedosahuje takových kvalit, jako tomu bylo v době předběžného přístupu a krátce po vydání hry, svědčí i uživatelské hodnocení, které kleslo na 58 %. Kde se stal problém? Skoro ve všem důležitém. Aktualizace, která přidala možnost zničení železničního mostu a možnost ukončit vaši rezistenci, rozbila základní pilíře hry. 

Pokud se snažíte zničit most (po získání úkolu), dostanete se do fáze, kdy nemůžete umístit správně detonátor, případně vám hra bude dávat možnost stisknout detonátor ještě před jeho položením. Pokud se vám podaří detonátor přece jen položit, zabuguje se vám postava a není možné nic dělat ani se vrátit do rozhraní. 

Následně se objevují chyby se správností skillů, kvůli nimž zvolený skill pouze odečte body, ale nic se nezmění. Z některých zvířat se staly nezničitelné tanky, do kterých můžete střílet i několik minut a nic se neděje. 

Dalším problém jsou mizející a propadající se postavy, nepřátelé chodící skrze zdi nebo přeskakující i několik metrů vysoké zdi. 

Problém s mostem by měl být vyřešen v budoucí aktualizaci. Otázkou je, co se pokazí příště? I nadále vás budu v této záležitosti informovat.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.