League of Legends – Bel’Veth

Šampionka Bel’Veth ukázána v celé podobě

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Jak už jsme psali v našem předchozím článku, díky novému traileru očekáváme příchod další šampionky do hry League of Legends. Přírůstek do Vyvolávačova žlebu se nám potvrzuje v krátkém filmu. Jedná se o postavu z prázdnoty, proti které stojí všeobecně oblíbená hrdinka Kai’Sa. Filmeček navazuje na úvodní video k sezóně 2022, kdy se na konci Dcera Prázdnoty vrátila do pochmurného prostředí, aby odlákala mohutnou Rek’Sai. Zpět ale k naší novince, která ukazuje Bel’Vethtinu celou podobu, včetně monstra, ve které se může transformovat. Riot prostě umí navodit tu správnou atmosféru, proto vám doporučujeme zhlédnout nové video.

Spekulace jsou jasné už od začátku. Riot údajně plánuje vydat takzvaný „Void Event“ s příchodem nového šampiona z prázdnoty. Toho jsme se již dočkali. Všichni hráči doufají, že se bude jednat o podobně velké eventy jako Star Guardian Event v roce 2017. Zde jsme se kromě nových skinů dočkali úplně nové mapy, nepřátel, výzev a odměn. Od té doby bylo Riotem přislíbeno, že takový event se bude opakovat, pět let jsme se ničeho však nedočkali. Jak už jsme zmínili, ve starším videu k zahájení sezóny 2022 nám byla ukázána Kai’Sa, kromě ní jsme se dočkali ukázky dalších šampionů, jako je Taliyah nebo Ornn. Právě u nich probíhá spekulace, že by mohli být součástí nového eventu. Jestli to tak opravdu bude, uvidíme sami. Každopádně přidání samotné šampionky by mohlo minimálně rozšířit příběh celé Runeterry, včetně její minulosti i budoucnosti.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.