Thor Love and Thunder

Chris Hemsworth tvrdí, že Thor: Love and Thunder je jeho nejlepší projekt

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: press.disney.co.uk

Jasně, narůstající hype před blížící se premiérou filmu Thor: Love and Thunder musel někdy přijít. Nyní ho přikrmuje ještě sám Thor Chris Hemsworth, a to kvůli blížícímu se vydání oficiálního traileru k filmu. Jeho slovy: „Je to něco, na co jsem vážně hrdý. Tento film je neuvěřitelný. Nemůžu se dočkat, až to uvidí fanoušci, je to ta největší věc, na které jsem měl to potěšení pracovat.

“Druhý velký trailer Thor: Love and Thunder má mít premiéru během hry čtvrtého finále Východní konference NBA 23. 5, které začíná v 17:30 pacifického času (to znamená, 2:30 ráno našeho). Vzhledem k tomu, že první upoutávka byla taková klidná, nyní se můžeme dočkat nějakých těch akčnějších scén, včetně pořádného pohledu na Gorra the God Butchera (Gorra zabijáka Bohů), kterého ztvární Christian Bale.

Ostatně sám režisér Taika Waititi řekl, že Christian Bale v podání Gorra je ten nejlepší záporák, kterého kdy Marvel měl. Thor: Love and Thunder má přijít do kin už 8. 7. A co vy, jak se těšíte na další pokračování s tímto severským bohem?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.