American Arcadian náhled

Titul American Arcadia byl oznámen

30. 4. 2022
Zdroj náhledu: Out of the Blue Games

Tak, a teď mi upřímně řekněte, kdo nemiluje reality show? Téměř každého baví sledovat dramata jiných lidí, ať už ve vztazích, rodině či přátelství. V American Arcadia se taková jedna reality show bude vysílat. Je v tom ale háček, občané města Arcadia nemají nejmenší tušení, že jsou účastníci jakékoliv reality show. Vysílání probíhá 24 hodin denně, a to sedm dní v týdnu.

Příběh hry bude prezentován jako dokument s rozhovory a policejními výslechy. Dále zde nebudete hrát jen za jednu postavu, nýbrž rovnou za dvě, které se budou nacházet v odlišném prostředí. Titul vám nabídne náročné plošinové akce a stealth prvky, ale také pár hádanek, u kterých budete muset zapojit své mozkové buňky.

Za nadcházejícím titulem American Arcadia stojí vývojářské studio Out of the Blue Games. To má na svém kontě již jednu hru z roku 2020, která nese název Call of the Sea. Na Steamu má 1917 recenzí, z nichž 90 % je kladných.

American Arcadia zatím nemá své datum vydání, nicméně pokud vás už teď titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.