Titul American Arcadia byl oznámen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Out of the Blue Games

Tak, a teď mi upřímně řekněte, kdo nemiluje reality show? Téměř každého baví sledovat dramata jiných lidí, ať už ve vztazích, rodině či přátelství. V American Arcadia se taková jedna reality show bude vysílat. Je v tom ale háček, občané města Arcadia nemají nejmenší tušení, že jsou účastníci jakékoliv reality show. Vysílání probíhá 24 hodin denně, a to sedm dní v týdnu.

Příběh hry bude prezentován jako dokument s rozhovory a policejními výslechy. Dále zde nebudete hrát jen za jednu postavu, nýbrž rovnou za dvě, které se budou nacházet v odlišném prostředí. Titul vám nabídne náročné plošinové akce a stealth prvky, ale také pár hádanek, u kterých budete muset zapojit své mozkové buňky.

Za nadcházejícím titulem American Arcadia stojí vývojářské studio Out of the Blue Games. To má na svém kontě již jednu hru z roku 2020, která nese název Call of the Sea. Na Steamu má 1917 recenzí, z nichž 90 % je kladných.

American Arcadia zatím nemá své datum vydání, nicméně pokud vás už teď titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn