The Spectrum Retreat - Epic Games Store

Titul plný logických hádanek zdarma na Epic Games Store

1. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší další porci her, které si můžeme následující týden přidat zcela zdarma do naší knihovny.

The Spectrum Retreat je logická hra, jež se odehrává v blízké budoucnosti. Jednoho krásného dne se probouzíte v hotelu The Penrose, který je klidným, ale zároveň i znepokojivým místem a v němž hledáte útočiště před vnějším světem. Titul nabízí úžasný art-deco vizuální styl a nespočet logických hádanek, které vám pomohou odhalit pravdu o vašich skutečných záměrech.

The Spectrum Retreat si můžete zdarma na Epic Games Store stáhnout do 8. července 2021, poté nás čeká dvojice her Ironcast a Bridge Constructor: The Walking Dead.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.