Escape From Tarkov intro

Escape From Tarkov – očekávaný patch je zde

1. 7. 2021
Zdroj náhledu: BATTLESTATE GAMES

„Escape From Tarkov je hardcore realistická online akční hra z pohledu první osoby (RPG/simulátor) s prvky MMO a příběhovým průchodem.

S každým dalším dnem se situace v Norvinsku stále více komplikuje. Neustálé válečné konflikty v Tarkově vyvolaly masivní paniku; místní obyvatelé z města utekli, ale ti, kteří zůstali, si chtějí vylepšit své postavení na úkor ostatních. Poté, co se smířili s novou realitou, se divocí místní obyvatelé Tarkova – „mrchožrouti“ – shlukli do dobře vyzbrojených gangů a zahájili opětovné rozdělení města. V současnosti je Tarkov rozdělen neviditelnými hranicemi, které ovládají různé skupiny. Ziskuchtiví ozbrojenci jsou ochotni pro své zájmy udělat cokoli, včetně vražd civilistů a přímé konfrontace se dvěma soukromými vojenskými společnostmi.

Hráči si budou muset vyzkoušet život v kůži jednoho ze žoldáků, kteří přežili počáteční fázi tarkovského konfliktu. Po výběru jedné ze stran – USEC nebo BEAR – se hráčova postava vydá na cestu z města. Tarkov je uzavřen armádou OSN a Ruska, zásobovací řetězce jsou přerušeny, komunikace s operačním velením je ztracena a v těchto podmínkách se každý musí sám roz

Hra je praktickým přímým konkurentem hry Hunt: Showdown o které jsme vás nedávno informovali. A hráči, kteří hráli obě hry mohou spatřit určité podobné nebo i totožné prvky.

Zdroj: BATTLESTATE GAMES

Co je obsaženo v opravné verzi 12.11 hry Escape from Tarkov?

Patch 12.11 pro hru Escape from Tarkov je tady a přináší spoustu věcí, o kterých byste měli vědět, pokud jste vášnivými hráči. Ačkoli se celý rozsah změn a doplňků dozvíme až po úplném spuštění patche, máme pro vás několik předběžných poznámek k patchi do Escape from Tarkov.

V tuto chvíli Battlestate Games uvádí, že právě probíhá instalace patche, aby si hráči mohli nový obsah vyzkoušet. Až bude instalace patche Escape from Tarkov 12.11 dokončena, přinese s sebou celou řadu oprav a vylepšení. Patří mezi ně mimo jiné oprava toho, že se hráči po úspěšném matchmakingu nerespawnují, při ošetřením po nájezdu může zůstat prázdná obrazovka a nelze se pohybovat do stran některými dveřmi.

Ve verzi 12.11 se objeví také wipe

Kromě těchto oprav dnes dojde také k vymazání Escape from Tarkov, jak Battlestate oznámil před několika dny. To znamená, že data hráčů budou resetována v rámci příprav na nový obsah patche 12.11. Někteří hráči spekulovali, že toto vymazání souvisí s chybným nastavením herní ekonomiky, ale Battlestate tyto zvěsti ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. Každopádně po vymazání přijdete o veškerý svůj postup a hráčská data v Tarkově, takže se připravte na to, že až se hra znovu spustí, budete se do ní vracet s čistým štítem.

V tuto chvíli neznáme úplný rozsah všeho, co se v Escape from Tarkov Patch 12.11 (nebo, abychom mu dali technický název, 0.12.11, protože plná hra vlastně ještě nevyšla) změnilo. Stejně tak nemáme k dispozici konečný časový plán, kdy bude instalace patche dokončena a vy se budete moci vrátit do hry. 

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.