PS Plus červenec 2021 – Sony opět nezklamalo

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc červenec roku 2021. Zde vám jako každý měsíc ukážeme seznam her, které si můžete od 6. července do 2. srpna přidat do své knihovny.
ps plus červenec 2021

Zdroj: Playstation

Call of Duty: Black Ops 4

Čtvrté pokračování Call of Duty: Black Ops 4 od vývojářského studia Treyarch a vydavatele Activision vyšlo 3. srpna roku 2018 a jedná se o první díl série, který neobsahuje kampaň pro jednoho hráče – titul jako takový se soustředí primárně na hru pro více hráčů.
Call of Duty: Black Ops 4 bude v PS Plus červenec 2021 dostupný od 6. července do 2. srpna 2021.

A Plague Tale: Innocence

Příběh A Plague Tale: Innocence se točí kolem dvou sourozenců, konkrétně Amicie de Rune a jejího bratra Huga, kteří během několika málo okamžiků přišli o svou rodinu, svůj domov a vydávají se na nebezpečnou cestu, při níž budou bojovat o vlastní život.
A Plague Tale: Innocence vyšel 14. května 2019 a na jeho vývoji se podílela společnost Asobo Studio společně s vydavatelem Focus Home Interactive
Titul bude ve službě PS Plus dostupný taktéž od 6. července do 2. srpna 2021.

WWE 2K Battlegrounds

Zajímavá arkádová mlátička WWE 2K Battlegrounds, ve které nahlédnete do světa wrestlingu, se na herní scéně objevila v minulém roce pod hlavičkou 2K Sports. Hra nabízí vtipně laděný příběh, jednoduchou hratelnost, nádherný vizuál a spoustu hodin zábavy, které můžete zažít jak ve hře pro jednoho hráče, tak v lokálním či online multiplayeru.

WWE 2K Battlegrounds bude v PS Plus červenec 2021 dostupný rovněž od 6. července do 2. srpna 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn