ps plus cervenec 2021 náhledovka

PS Plus červenec 2021 - Sony opět nezklamalo

30. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc červenec roku 2021. Zde vám jako každý měsíc ukážeme seznam her, které si můžete od 6. července do 2. srpna přidat do své knihovny.

Zdroj: Playstation

Call of Duty: Black Ops 4

Čtvrté pokračování Call of Duty: Black Ops 4 od vývojářského studia Treyarch a vydavatele Activision vyšlo 3. srpna roku 2018 a jedná se o první díl série, který neobsahuje kampaň pro jednoho hráče – titul jako takový se soustředí primárně na hru pro více hráčů.

Call of Duty: Black Ops 4 bude v PS Plus červenec 2021 dostupný od 6. července do 2. srpna 2021.

A Plague Tale: Innocence

Příběh A Plague Tale: Innocence se točí kolem dvou sourozenců, konkrétně Amicie de Rune a jejího bratra Huga, kteří během několika málo okamžiků přišli o svou rodinu, svůj domov a vydávají se na nebezpečnou cestu, při níž budou bojovat o vlastní život. A Plague Tale: Innocence vyšel 14. května 2019 a na jeho vývoji se podílela společnost Asobo Studio společně s vydavatelem Focus Home Interactive.

Titul bude ve službě PS Plus dostupný taktéž od 6. července do 2. srpna 2021.

WWE 2K Battlegrounds

Zajímavá arkádová mlátička WWE 2K Battlegrounds, ve které nahlédnete do světa wrestlingu, se na herní scéně objevila v minulém roce pod hlavičkou 2K Sports. Hra nabízí vtipně laděný příběh, jednoduchou hratelnost, nádherný vizuál a spoustu hodin zábavy, které můžete zažít jak ve hře pro jednoho hráče, tak v lokálním či online multiplayeru.

WWE 2K Battlegrounds bude v PS Plus červenec 2021 dostupný rovněž od 6. července do 2. srpna 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.