Tony Hawk Pro Skater night parade

Tony Hawk's Pro Skater 1 a 2 míří na Switch

5. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Tony Hawk's Pro Skater 1 a 2 míří na Switch a nyní již s oficiálním datem vydání. Díky vysoce chváleným remakům prvních dvou her od studia Vicarious Visions, které byly uvedeny na PS4, XBOX a PC, bylo jen otázkou času, kdy se Tony Hawk's Pro Skater objeví i na platformě Switch.

První remaky hry si získaly napříč platformami vysoké hodnocení, kde bylo kladně hodnoceno jak grafické, tak i technické zpracování. V březnu byla PS4 verze navíc rozšířena o přechod na PS5.

Zdroj: igdb.com

Králem skateboardu na Switchi

Oznámení data vydání však nepřineslo žádné konkrétnější informace o tom, jak se port na Switch bude lišit od ostatních verzí. Samotné oznámení tak spustilo vlnu diskuzí skalních fanoušků napříč platformami, a to zejména v otázkách technického zpracování při srovnání původní hry a na následných remaků. Nicméně se dá očekávat, že verze na Switch bude fungovat při nižším rozlišení a snímkové frekvenci. To by však nemělo vadit provádění všech různých parádiček a flipů, kterými se hra pyšní.  

Objevily se již i spekulace, zda je datum vydání 25. června reálné, a to zejména s ohledem na vytížení studia Vicarious Visions, které se kromě jiného také soustředí na vydání remaků her od společnosti Blizzard

Zdroj: GamesRadar+

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.