Tower of Waifus 2 – vaše budoucí ženy

Tower of Waifus 2 – zachraň své slibné manželky

25. 6. 2021
Zdroj náhledu: Galart

Dalo by se říct, že jde o pokračování prvního dílu, kde váš předek porazil temného pána a zachránil unesené ženy. Ale nebylo by to Peklo, kdyby se pán zla neobjevil o tisíce let později a znovu neunesl největší a nejšťavnatější dámy světa. Vy, jako udatný hrdina, máte ve Tower of Waifus 2 jediný cíl – porazit zlého pána a užít si s dámami… tedy samozřejmě je zachránit. Tento titul nám přináší vývojářské studio Galart.

Hádanky a omezený pohyb

Příběh jsme si vysvětlili už v samotném úvodu, ale můžeme ještě zmínit, že je zde vyprávěný skrze komiks. Při spuštění hry dostanete na výběr ze dvou hratelných postav, tajemného rytíře a mladého arogantního hrdiny. Samotný výběr nijak neovlivňuje postup hrou což samotní vývojáři zmiňují. Podle mě je to docela škoda, protože by Tower of Waifus 2 získalo možnost různých průchodů a stylů hraní, což by hře opravdu prospělo.

Na vaší cestě vás čeká osm lokací, ve kterých vždy zachráníte jednu z unesených slečen, v deváté na vás čeká samotný pán zla a poslední lokací či kapitolou je epilog. Aby vaše záchrana nebo boj s pánem zla nebyly příliš snadné, budou vám v cestě stát menší hádanky, které budete muset překonat. K překonání těchto hádanek však máte jen omezený počet tahů. Pokud si nakonec nebudete vědět rady, máte možnost vyvolat panel nápovědy, který vám ukáže, kudy se máte vydat, nebo můžete kapitolu přeskočit.

Démoni za všechny prachy

Hádanky upřímně řečeno nejsou nijak složité a pokaždé jde jen o to, posunout krabici tak, abyste mohli projít, nebo zakrýt laserový paprsek či aktivovat tlačítko pro otevření brány. Nebyl by to však nejvyšší pán pekel, kdyby při sobě neměl malé pomocníky, kteří vás musí zastavit. Jen si vybral bandu neschopných démonů, kteří stojí na jednom místě. Vy je můžete vesele obejít nebo, pokud chcete, rovnou zabít, ale oni vám úder nevrátí. 

Pokud byste vlastnili pouze základní verzi, měl bych pro vás špatnou zprávu – to je vše, co můžete ve hře dělat. Pokud si ovšem pořídíte jejich DLC 18+, které je zcela zdarma, poskytne vám několik dalších možností navíc na zpříjemnění vašeho času.

Necenzurovaný balíček

Zakoupením tohoto DLC získáte přístup do galerie, ve které je všech osm žen v chibi podobě. Svou oblíbenou dívku si vyberete tak, že na ni kliknete, a dostanete čtyři možnosti – buď si prohlédnout erotické fotografie, videa, nebo si zahrát menší minihru, ve které se buď osaháváte, olizujete, nebo dáváte kolíčky na předem určená místa.

Ano, body interakce na těle dívky jsou bohužel předdefinované, a tak nemůžete dělat nic jiného. Stejně tak máte pouze tři výše zmíněné možnosti, co s nimi můžete dělat. Zní to nudně, ale čtvrtou možnost jsme ještě neprobírali. Čtvrtou možností nemůže být nic jiného než samotný pohlavní styk a ten lze provozovat ve dvou režimech – příběhovém nebo uvolněném. Pokud zvolíte příběhový režim, sexuální scéna před vámi se bude regulovat sama a určí, jakou animaci právě uvidíte. Pokud zvolíte volný režim sexu, určujete si vše sami.

Ale nečekejte bůhvíco, máte jen čtyři možné animace, do kterých bohužel také nemáte možnost zasahovat, jen mezi nimi klikáte. Tvůrci mohli přidat více možností, jak s dívkami komunikovat nebo jak obecně ovlivnit samotný sexuální akt, ale z nějakého důvodu to neudělali. Třeba to ale časem rozšíří.

Provedení samotné hry neurazí

Po hratelné stránce vám toho Tower of Waifus 2 opravdu moc nenabídne, ale po té grafické je to jiné. Vaše budoucí ženy jsou kreslené ve stylu anime a v galerii jsou vidět jako chibi. Samotný sex s minihrou je docela detailně proveden, ale nejlépe jsou na tom videa a fotografie. Celá hra je dělaná ve 2D pohledu, který není nikterak detailně provedený, a samotné prostředí včetně nepřátel je dost slabé. 

Hudba na pozadí není špatná a pro každou lokalitu se mění, ale není to můj šálek čaje. Pokud máte rádi techno, tak vás tato hra může příjemně překvapit nejen hezkými holkami, ale i tímto.

Tower of Waifus 2 je typ hry, u které opravdu nemusíte dlouho přemýšlet. Přestože toho hra mnoho nenabízí a můžete ji dohrát za méně než třicet minut, jedná se o docela dobrý kousek, který stojí za to si zahrát. Titul si můžete pořídit na Steamu za 1,59 €.

Klady
 • zpracování slečen a samotného prostředí
 • techno hudba pro nadšence
 • DLC 18+ zcela zdarma
Zápory
 • kratší herní doba
 • nemožnost jakkoli interagovat s dívkami
Platforma PC
 • Datum vydání 18.06.2021
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.