Trevor Zegras a Sarah Nurse jsou tvářemi NHL 23

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Electronic Arts

Všechny, co znají Hot ICE!, nechá tato informace úplně chladné, pro ostatní to bude spíše šok. Na obálce NHL 23 se objevují dva velice zajímaví sportovci. Za prvé, je tu Trevor Zegras, momentálně hrající za Anaheim Ducks. Jeho volba mi nedává moc smysl, protože v NHL hraje dvě sezóny a poslední sezónu sice nasbíral 61 kanadských bodů, ale také měl –21 v tabulce pravdy, ale kdo to hodnotí.

Jeho partnerkou je však Sarah Nurse, jméno, které znají snad všichni fanoušci hokeje. Tato kanadská hokejová reprezentantka má totiž i olympijskou medaili z her v Pekingu. Napovídá nám to také jednu zásadní věc, hráčky si proklestily cestu do režimu Hockey Ultimate Team, kde si zahrají s muži ve smíšených týmech.
NHL 23 také nabídne cross-platform multiplayer, bohužel se tato možnost bude vztahovat pouze na mezigenerační propojení. Do hry také dorazí až v listopadu po dodatečném updatu. Během nákupu budete moci využít i služby Dual Entitlement, kde si, pokud si chystáte koupit novou mašinu, zajistíte obě verze hry. Budete si ale muset koupit lepší edici jménem X-Factor. Tam alespoň najdete také nějaké ty bonusy. Jak vy, věrní fanoušci NHL, vidíte ženy ve hře?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn