Trigon: Space Story nová aktualizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sernur.tech
Vesmírný rogue-like titul Trigon: Space Story, který je komunitou považován za nástupce kultovního hitu FTL: Faster Than Light, dostává další aktualizaci. Komunita je poměrně čilá a neustále se snaží hru svými podněty vylepšovat a upravovat. Nutno dodat, že vývojáři ze studia Sernur.tech jsou v tomto ohledu velmi otevření a každý podnět s komunitou rozebírají. Hra má na platformě Steam uživatelské hodnocení 70 %, sluší se však zmínit, že většina negativních recenzí je spíše za její nevyváženost nebo obtížnost. Případně se někteří hráči bouří, že chybí důkladnější popisek, jak odemknout nové lodě, zbraně a dovednosti.
Trigon Space Story ship1

Aktualizace verze 1.0.7.2415 přináší kromě jiného následující změny a opravy:

  • V encyklopedii se po najetí myší na jakýkoli blokovaný obsah (zbraně, lodě, munice atd.) zobrazí vyskakovací okno s informacemi, jak jej odemknout. 
  • Dále byla do encyklopedie byla přidána sekce Achievements, tedy úspěchy. Tato sekce obsahuje stejné achievementy jako ve službě Steam, takže nemusíte chodit do Steamu, abyste si zkontrolovali váš postup při získání úspěchu.
  • Bylo opraveno i několik chyb. Konkrétně zbraň „Vortex Anti-Ship Plasma Turret“ je nyní odemykatelná, dříve neměla podmínku odemčení.
  • Postup při plnění achievementu „Průzkumník“ se nepřeruší, pokud hráč ukončí hru a poté pokračuje dál.
  • Zprávy o odemčení v pravém horním rohu již nebudou spamovat. Dříve spam pokračoval, dokud nebyla zobrazena všechna odemyknutí v encyklopedii.
  • Byly přidány nové animace načítacích obrazovek a několik obrazovek konce kapitoly a volného režimu.
  • Nyní se při kliknutí na režim střelby zbraně nevybere samotná zbraň, kurzor se nezmění na kurzor pro označení cíle, režim se pouze zapne nebo vypne.

 

Více informací naleznete zde.

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn