Tvůrci Hobo: Tough Life chystají další titul

Sdílet
Sdílet
Sdílet
České vývojářské studio Perun Creative, které stojí za docela úspěšným survival titulem Hobo: Tough Life, chystá novou hru pod kódovým označením „Project Jitřenka“.
Project Jitřenka

Zdroj: Perun Creative

Hobo: Tough Life, v němž si vyzkoušíme drsný a nemilosrdný život bezdomovce, se na Steamu těší velké oblibě. Průměrné hodnocení na největší herní platformě se pohybuje okolo 80 % a hra má více než 4 500 recenzí. Není proto divu, že Perun Creative plánují další titul, o kterém v současnosti kromě pár obrázků nevíme vůbec nic. Nový projekt studia vyjde pro PC, Playstation 5 a Xbox Series.
Kromě oznámení nové hry pracuje Perun Creative na další aktualizaci pro Hobo: Tough Life, která přinese nový obsah, lepší stabilitu a optimalizaci. Přesné datum vydání aktualizace ale není prozatím známo, vývojáři jen naznačili, že testovací verze vyjde již brzy. Kromě toho se titul dočká i svých konzolových verzí, které jsou naplánovány na letošní duben. Spolu s vydáním na konzole přibude do hry i více jazyků, zaručený je prozatím překlad do japonštiny.

Kompletní seznam novinek naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn