Tvůrci Hobo: Tough Life chystají další titul

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
České vývojářské studio Perun Creative, které stojí za docela úspěšným survival titulem Hobo: Tough Life, chystá novou hru pod kódovým označením „Project Jitřenka“.
Project Jitřenka

Zdroj: Perun Creative

Hobo: Tough Life, v němž si vyzkoušíme drsný a nemilosrdný život bezdomovce, se na Steamu těší velké oblibě. Průměrné hodnocení na největší herní platformě se pohybuje okolo 80 % a hra má více než 4 500 recenzí. Není proto divu, že Perun Creative plánují další titul, o kterém v současnosti kromě pár obrázků nevíme vůbec nic. Nový projekt studia vyjde pro PC, Playstation 5 a Xbox Series.
Kromě oznámení nové hry pracuje Perun Creative na další aktualizaci pro Hobo: Tough Life, která přinese nový obsah, lepší stabilitu a optimalizaci. Přesné datum vydání aktualizace ale není prozatím známo, vývojáři jen naznačili, že testovací verze vyjde již brzy. Kromě toho se titul dočká i svých konzolových verzí, které jsou naplánovány na letošní duben. Spolu s vydáním na konzole přibude do hry i více jazyků, zaručený je prozatím překlad do japonštiny.

Kompletní seznam novinek naleznete zde.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn