Hobo Tough Life - doupě bezdomovců

Tvůrci Hobo: Tough Life chystají další titul

10. 1. 2022
 

České vývojářské studio Perun Creative, které stojí za docela úspěšným survival titulem Hobo: Tough Life, chystá novou hru pod kódovým označením „Project Jitřenka“.

Zdroj: Perun Creative

Hobo: Tough Life, v němž si vyzkoušíme drsný a nemilosrdný život bezdomovce, se na Steamu těší velké oblibě. Průměrné hodnocení na největší herní platformě se pohybuje okolo 80 % a hra má více než 4 500 recenzí. Není proto divu, že Perun Creative plánují další titul, o kterém v současnosti kromě pár obrázků nevíme vůbec nic. Nový projekt studia vyjde pro PC, Playstation 5 a Xbox Series. Kromě oznámení nové hry pracuje Perun Creative na další aktualizaci pro Hobo: Tough Life, která přinese nový obsah, lepší stabilitu a optimalizaci. Přesné datum vydání aktualizace ale není prozatím známo, vývojáři jen naznačili, že testovací verze vyjde již brzy.

Kromě toho se titul dočká i svých konzolových verzí, které jsou naplánovány na letošní duben. Spolu s vydáním na konzole přibude do hry i více jazyků, zaručený je prozatím překlad do japonštiny.

Kompletní seznam novinek naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.