Avatar Frontiers of Pandora titulka

Ubisoft představil Avatar: Frontiers of Pandora

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Jedním z vrcholů prezentace Ubisoft Forward se stal trailer na hru Avatar: Frontiers of Pandora. Tuto hru vyvíjí autoři The Division, Massive Entertainment na nejnovější verzi enginu Snowdrop. Autoři spolupracují s Disney a Lightstorm Entertainment (studio Jamese Camerona stojící za původním filmem), aby vám přinesli ten nejautentičtější fantazijní zážitek.

Kouzelný svět Pandory na našich obrazovkách, interaktivně

Zdroj: Ubisoft

Avatar: Frontiers of Pandora má vyjít v příštím roce a soudě podle traileru i zvučného jména tvůrců se máme na co těšit. Čeká nás akční dobrodružství viděné naživo z první osoby, v němž se podíváme do dosud neprobádaného území Pandory, zvaného „Západní hranice“. Zde se zhostíme role jednoho z příslušníků domorodé rasy Na’vi a čekají nás zřejmě mimo jiné boje s RDA (Resources Development Administration, česky „Agentura pro rozvoj zdrojů“), čili bezskrupulózní organizací, která využívá a zneužívá přírodní bohatství Pandory. Vzneseme rovněž se do vzduchu na křídlech ikranů, známých z filmové předlohy, a přitom se střetneme s válečnou technikou zmíněných lidských osadníků, kteří zde patří spíše k zápornému živlu. Svou roli, aktivní i pasivní, bude hrát samozřejmě i rozmanitá a barevná fauna a flóra měsíce Pandory.

Hra vyjde exkluzivně pro novou generaci konzolí, tj. PlayStation 5 a Xbox Series X/S, jakož i na PC a cloudové platformy Google Stadia a Amazon Luna. Filmový Avatar patří k divácky a komerčně nejúspěšnějším filmům všech dob.

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.