Deus Ex – kaňour

Údajně se pracuje na novém Deus Ex

2. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Deus Ex je populární kyberpunková záležitost, se kterou jsme se naposledy setkali před šesti lety s podtitulem Mankind Divided. Od té doby fanoušci netrpělivě očekávali jakoukoliv zmínku o tom, že studio Eidos Montreal pracuje na nové hře, ale nikdy se tak nestalo. Podle všeho to ovšem vypadá, že se blýská na lepší časy, a herní komunita, která netrpělivě čekala na pokračování Adama Jensena, může nejspíš slavit.

Spolehlivý zahraniční redaktor Jason Schreier, který píše pro časopis Bloomberg, včera na twitteru uvedl, že Edios Montreal spolupracuje se společností Microsoft na hrách pro Xbox, včetně nového titulu Fable. Embracer Group nedávno koupila za 300 milionů dolarů velkou část západní vývojářské divize Square Enix, včetně společností Crystal Dynamics, Eidos Montreal, Square Enix Montreal a několika her, například Tomb Raider, Deus Ex a Thief.

V sérii následných tweetů Schreier uvedl, že někteří zaměstnanci studia Onoma (dříve Square Enix Montreal) přejdou do Eidos Montreal, a poskytl neoficiální informace o současných projektech studia.„Společnost Eidos Montreal, která zůstává nedotčena, zrušila hru ‚děti na kolech‘ inspirovanou Stranger Things, o které se nedávno hovořilo,“ uvedl. „Nyní prý pracuje na nové IP, která byla nedávno přepsána, na hře Deus Ex, která je ve velmi rané fázi vývoje, a na spolupráci s Xboxem, včetně Fable.“ Ačkoliv je Jason Schreier považován za jednoho z nejspolehlivějších leakerů, osobně bych tuto informaci považoval za domněnku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.