Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 vydělalo už přes 20 miliard korun

2. 11. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Máme tu nejúspěšnější Call of Duty v historii. Modern Warfare 2 je úspěšnější více, než se čekalo, a to napříč všemi platformami. Úspěch potvrdil i Activision, který hru označil za vůbec nejúspěšnější titul v celé historii své značky. Modern Warfare 2 totiž vydělalo neuvěřitelných 800 milionů dolarů, což je v přepočtu téměř 20 miliard korun. Nicméně nepochybuji, že v době vydání článku už bude tato částka překonána, protože tyhle peníze hra vydělala za pouhé první tři dny od vydání.

Pro zajímavost, ani nejnovější filmy od Marvela, které jsou největší současná franšíza, nepřinesly do kasy tolik peněz. Hra tak překonává Modern Warfare 3 z roku 2011. Nebudeme se proto divit, kdyby vznikl remake i Modern Warfare 3, který by mohl cílit na překonání tohoto dílu. Tím ale značka Call of Duty nekončí, za dva týdny vyjde už očekávaný díl Call of Duty: Warzone 2.0.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.