Death Stranding - Samuel Sam Porter Bridges Hideo Kodžima

Kodžima sestavuje ženský tým pro novou hru

2. 11. 2022
 

Hideo Kodžima je podle mého názoru nejdiskutovanějším herním vývojářem posledních měsíců. Není divu, protože Hideo je mezi herní komunitou považován za jednoho z nejlepších herních tvůrců, a to díky sérii Metal Ger Solid a jeho nové hře Death Stranding, kterou sám vyvinul pod svým vlastním studiem Kojima Productions. Právě zmíněný Death Stranding stojí za tím, že se o Hideovi neustále mluví, protože mnoho fanoušků doufá, že pracuje na pokračování. Objevilo se mnoho spekulací a různých potvrzení, že se na druhém díle pracuje, ale sám Kojima nic nepotvrdil.

Jednou z takových spekulací byly dva záhadné plakáty, které skrývaly tváře postav, na nichž byla vidět pouze silueta. Jak se brzy ukázalo, jeden plakát skrýval americkou herečku Elle Fanning, jež ztvárnila Auroru z filmu Maleficent. Nyní byla odhalena druhá tvář a je jí Shioli Kutsuna. Shioli je japonsko-australská herečka, kterou můžete znát jako Yukio z filmu Deadpool 2. Kutsuna již dříve pracovala na projektech souvisejících s videohrami, objevila se v anime filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV (Lunafreya Nox Fleuret) od Square Enix.

Podle domněnek by se k těmto dvěma slečnám měla připojit americká herečka a modelka Margaret Qualley, která není příliš známá, ale pokud jste viděli filmovou adaptaci populárního anime Death Note od Netflixu, hrála tam pěkně otravnou Miu, nebo ztvárnila Mamu v prvním Death Stranding.

Ať už si Kojima pro svůj další titul připravil cokoliv, vypadá to, že fanoušci se opět dočkají zážitku, který se nepodobá mnoha jiným dnes vydávaným hrám. Chci však upozornit, že nikde nebylo oficiálně uvedeno ani potvrzeno, že se tento čistě ženský tým objeví v Death Stranding 2 nebo s ním bude jakkoliv spojen. Je známo, že Hideo ve svém studiu pracuje na dvou nových titulech, takže nedělejme ukvapené závěry, dokud samotné aktérky nebo sám Hideo nepotvrdí to, co bychom všichni rádi viděli.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.