Ultimate Epic Battle Simulator 2 náhled

Ultimate Epic Battle Simulator 2 je odložen

25. 9. 2021
Zdroj náhledu: Brilliant Games Studios

V roce 2017 vyšla velice zajímavá hra, která nese název Ultimate Epic Battle Simulator. Ve hře jste měli šanci vytvořit několik jednotek vojáků či jiných stvoření a poté jste mohli sledovat, jak se bitva mezi různými skupinkami vojáků vyvíjí. Titul sklidil docela pozoruhodný úspěch a na Steamu si za dobu od vydání vysloužil 74 procent kladných recenzí.

Nebylo tedy překvapením, že vývojářské studio Brilliant Games Studios, které stojí za vznikem této hry, oznámilo pokračování. Ultimate Epic Battle Simulator 2 měl původně vyjít na podzim tohoto roku. Avšak vývojáři bohužel oznámili, že vydání bude opožděno. Pokračování by nejspíše mělo vyjít až na jaře roku 2022, bližší datum zatím nebylo specifikováno. Nicméně pokud jste ještě neměli šanci si vyzkoušet první díl, na Steamu je momentálně hra ve slevě a stojí necelá dvě eura.

Druhý díl slibuje, že hráči budou moci vytvářet mnohem větší jednotky vojáků a nemělo by to mít žádný vliv na počet fps. Na videu můžete vidět armádu, která se skládá z 1,3 miliónů vojáků, avšak Ultimate Epic Battle Simulator 2 jede plynule bez jakýkoliv záseků.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.