North America Animal Pack náhled

Do Planet Zoo míří zvířata ze Severní Ameriky

25. 9. 2021
Zdroj náhledu: Frontier Developments

Studio Frontier Developments připravilo další rozšíření pro hru Planet Zoo. V nejnovějším balíčku North America Animal Pack se vydáme do Severní Ameriky, kde na nás čeká rovnou osm nových zvířat a časově omezený scénář.

Zdroj: Frontier Developments

Severoamerické ikony

V novém DLC se můžeme těšit na majestátní losy, plaché pumy americké, lachtany kalifornské, bobry kanadské, obrovské aligátory severoamerické, psouny prériové a rozkošné lišky arktické. Ze zástupců zvířat v expozicích zde máme skokany volské, kteří mají jasně zelené zbarvení těla. Celkem tak získáme sedm nových živočichů a jeden druh zvířete do expozice. Nebude chybět typické chování jednotlivých zvířat. Lišky polární budou lovit stejně jako v přírodě, skokem do sněhu hlavou napřed. Lachtani se ozvou svým hlasitým štěkotem a psouni prérioví budou hlídkovat a poskakovat. Nebudou chybět nové obohacující předměty, které budete moci zvířatům umístit do výběhu.

Zdroj: Frontier Developments

Scénář v Blue Ridge Mountains

DLC North America Animal Pack přináší rovněž nový časově omezený scénář. Vydáme se do Jamesonovy přírodní rezervace, která se nachází na úpatí pohoří Blue Ridge Mountains. Zde bude potřeba připravit krajinu pro nové výběhy, do kterých je potřeba umístit nové zvířecí přírůstky z balíčku zvířat Severní Ameriky. Kromě plánování a výstavby výběhů je potřeba se postarat o vzdělání návštěvníků a rozvíjet chovatelské programy.

Zdroj: Frontier Developments 

Placený balíček přichází společně s velkým updatem, který je pro všechny uživatele zdarma. Update 1.7 i DLC budou dostupné od 4. října a za North America Animal Pack zaplatíte 9,99 €, v přepočtu asi 260 Kč.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.