Forza Horizon 5 - náhledovka

Únik do hry Forza Horizon 5 odhalil šest nových aut

1. 3. 2022
Zdroj náhledu: Microsoft

Seznam nových aut, která mají do hry Forza Horizon 5 údajně přijít, zveřejnil známý leaker na sociálních sítích.

Podle tweetu leakera Aggiornamenti Lumia vyjde do hry 3. března Ford Mustang SVO z roku 1986. Ve stejný den se k němu přidá také Toyota Tundra TRD z roku 2020. O dva týdny později se seznam rozšíří o Noble M400 z roku 2006 a poslední březnový den se můžeme těšit na Toronado z roku 1966. Seznam uzavírá loňský McLaren 620R a MINI JCW, jež se podle úniku do hry podívají sedmého a čtrnáctého dubna.

Uvedené novinky je však nutné brát s velkou rezervou. Nic totiž oficiálně potvrzeno nebylo, i když Aggiornamenti Lumia je známý leaker proslulý svojí důvěryhodností. Vzhledem k nadcházejícímu vydání Gran Turismo 7 pro Playstation by vydání dalšího rozšíření dávalo smysl. Můžete si rovněž přečíst naši recenzi na hru Forza Horizon 5.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.