Silent Hill

Unikly obrázky z hororového Silent Hill

15. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Všemi oblíbený lovec informací Dusk Golem zveřejnil obrázky z nejnovějšího připravovaného dílu Silent Hill. Přiznal sice, že jsou dva roky staré, nicméně tvůrce hry, studio Konami, to nedomyslelo a okamžitě je nechalo stáhnout z Twitteru za porušení autorských práv. Takto se potvrdilo, že byly skutečně pravé.

Podle Dusk Golema se nejedná o jediný projekt Silent Hill, který je ve vývoji. Studio Konami údajně spolupracuje i s jinými studii, jako například se Sony nebo Bloober Team. Pro nás pamětníky, kteří si ještě pamatují poslední díl z roku 2012, to je skvělá zpráva. Ostatně tuto hororovku měl restartovat sám Hideo Kodžima, který sice z projektu odešel (údajně kvůli tvůrčím rozdílům), nicméně naděje, že se slavná hororovka vrátí, teď najednou zahořela.

Zdroj: Konami

No a jaké snímky to vlastně utekly? Jedná se o byt zaneřáděný odpadky, vzkaz v japonštině, ženu vytvořenou z útržků, chodbu polepenou hromadou malých papírků a další.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.