Paranormal Tales náhled

Už jen trailer hry Paranormal Tales vás pořádně vyděsí

28. 10. 2022
Zdroj náhledu: Horror Cam Committee

Pokud milujete hororový žánr u her, jste zde na správném místě. Ráda bych vám představila nově oznámený titul nesoucí název Paranormal Tales a musím říct, že už jen samotný trailer mi naháněl husí kůži. Jedná se o nadcházející titul vývojářského studia Digital Cybercherries. Trailer nám ukazuje záběry z kamery v první osobě, na nichž se muž snaží najít svého psa. Vše se odehrává uprostřed noci v temném lese, kde se bohužel nenacházíte sami. Pronásleduje vás zde ženská postava oblečená v bílých šatech, která vás chce za každou cenu dostat. Celková atmosféra hry na mě působí velice dobře a věřím, že se bude jednat o hororový titul spíše pro silnější povahy.

Paranormal Tales by měl obsahovat více záznamů kamer z různých míst a s různými příběhy, kde budeme prozkoumávat, co se stalo lidem, kteří tyto záznamy natáčeli. Vývojáři slibují nespočet jumpscarů, nervové zhroucení, úzkost a možná i pavouky. To zní přece jako ideální herní zážitek, že ano?

Datum vydání Paranormal Tales ještě není známo, nicméně pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.