Už jen trailer hry Paranormal Tales vás pořádně vyděsí

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Horror Cam Committee
Pokud milujete hororový žánr u her, jste zde na správném místě. Ráda bych vám představila nově oznámený titul nesoucí název Paranormal Tales a musím říct, že už jen samotný trailer mi naháněl husí kůži. Jedná se o nadcházející první titul vývojářského studia Horror Cam Committee.
Trailer nám ukazuje záběry z kamery v první osobě, na nichž se muž snaží najít svého psa. Vše se odehrává uprostřed noci v temném lese, kde se bohužel nenacházíte sami. Pronásleduje vás zde ženská postava oblečená v bílých šatech, která vás chce za každou cenu dostat. Celková atmosféra hry na mě působí velice dobře a věřím, že se bude jednat o hororový titul spíše pro silnější povahy.
Paranormal Tales by měl obsahovat více záznamů kamer z různých míst a s různými příběhy, kde budeme prozkoumávat, co se stalo lidem, kteří tyto záznamy natáčeli. Vývojáři slibují nespočet jumpscarů, nervové zhroucení, úzkost a možná i pavouky. To zní přece jako ideální herní zážitek, že ano?

Datum vydání Paranormal Tales ještě není známo, nicméně pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn