Multiversus - Shaggy

V mlátičce MultiVersus se proti sobě postaví i Shaggy a Batman

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: Warner Bros. Games

Shaggy, Batman, Bugs Bunny, Harley Quinn, Tasmánský čert a spousta dalších postaviček patřící Warner Brothers se už brzy objeví ve hře MultiVersus, kde se spolu budou utkávat v boji na, no nevím, život a smrt? Hra je nyní v uzavřeném alfa testování, které běží od 19. 5. do 27. 5. Otevřená beta se potom objeví už v červenci letošního roku.

Hra má být dostupná na Xbox One, Xbox Series X/S, PC, PlayStation 4 a PlayStation 5. Má také podporovat cross-play. Podívejte se na pohádkový trailer a představte si, jaké to musí být, když se mlátí šílení antihrdinové jako Harley s roztomiloučkým Bugsem Bunnym, protože jestli se toto povede, bude to neskutečná jízda.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.