The Callisto Protocol – logiášek

V The Callisto Protocol budou zlí i roboti

4. 8. 2022
Zdroj náhledu: CallistoTheGame/twitter

The Callisto Protocol jde do prodeje začátkem prosince a fanoušci už viděli dost na to, aby si všimli lákavých vlastností tohoto sci-fi hororu. Po vzoru série Dead Space umožňuje krvavá akce The Callisto Protocol hráčům rozčtvrtit a rozřezat zmutované tvory na kusy a naopak.

Zdroj: CallistoTheGame/twitter

Ukázáno bylo jen tolik, aby zůstaly tyto podrobnosti napínavé a neotřelé. O příběhu, jako například o tom, co vedlo k uvěznění hlavního hrdiny Jacoba Leeho, zatím není mnoho podrobností. U hororové hry, jejíž děj se tolik odvíjí od zápletky, je to pravděpodobně ku prospěchu věci, protože to vytváří mnohem zajímavější námět. Nicméně byl naznačen jeden typ nepřítele, který může představovat větší výzvu nebo překážku než horda zmutovaných tvorů.

V traileru ze Summer Game Fest byli tito roboti ukázáni podrobněji ve scéně, kde jeden z nich začne jediným výstřelem stínat hlavy vězňům. Oficiální profil na twitteru sdílel obrázek, na kterém se Lee setkává tváří v tvář s bezpečnostním robotem, a k němu připojila popisek: „Bezpečnost není zaručena.“

Díky bezpečnostním botům bude procházení bloků a vězeňských cel pravděpodobně ještě napínavější, než kdyby se hráči museli obávat pouze biofágů. Také potenciální myšlenka, že programování robotů selhalo nebo že dostali příkaz zabíjet uprchlé vězně na potkání, je fantastickou premisou pro sci-fi hororovou hru odehrávající se ve vězení plujícím ve vesmíru.https://www.youtube.com/watch?v=5XEc18jMIok

Nedávno jsme vás také informovali o novém typu nepřítele, jež je zcela slepý, ale po celém těle má chapadla.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.