Co nám přinese update Valheim Hearth & Home

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Vikingská hra Valheim zde s námi je téměř od počátku roku 2021 a ve velice krátké době si získala srdce několika desítek tisíců hráčů. Vývojáři ale nepolevili, snaží se hru neustále zdokonalovat a přidávat do ní další prvky. Včera na svém oficiálním účtu na Twitteru ukázali herní komunitě něco málo z připravovaného updatu Valheim Hearth & Home.
Tento update lehce pozmění fungování různého jídla ve hře. Jídlo nově bude rozděleno do tří kategorií. První kategorie označená červeně vám přidá nejvíce zdraví, žlutá kategorie zase dodá vaší postavě energii a bílá kategorie vám přidá oboje. Ze hry také bude odstraněn takzvaný „food bar“ a bude nahrazen časovačem. Tento časovač bude v minutách a vy tak budete vědět, kdy přesně je ten správný čas na nasycení vaší postavy.
V čem spočívá výhoda tohoto updatu? Pokud zrovna budete stavět své obydlí nebo běhat někde po lese a hledat suroviny, určitě se vám bude hodit jídlo označené žlutě, které vám dodá energii. Na druhou stranu, před bojem se vám zase vyplatí do sebe naházet jídlo červené kategorie.
Kdy si budeme moci update Valheim Hearth & Home zahrát, ještě není známo. Vývojáři zatím datum vydání neoznámili.

Zdroj: PCGamesN.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn