Valorant – Fade

Valorant odhaluje novou postavu Fade

27. 4. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Riot Games konečně odhalil nového agenta do své multiplayerové hry Valorant. Fade se stává dvacátým členem týmu a na bitevní pole se dostane už tuto středu 27. dubna skrze novou aktualizaci. Při jejím navrhování se autor Nicholas Smith zaměřil převážně na to, aby působila jako protipól pro Sovu, který až doteď byl jedinou postavou ve hře zaměřenou na průzkum. Fade je nájemný lovec odměn pocházející z Turecka, který dokáže uvolnit sílu nočních můr a obav svých nepřátel, což ihned využije proti nim. Její příběh autoři představují v oficiálním videu.

Její schopnosti jsou výhodné právě k průzkumu okolí, kde například schopnost Haunt (E) umožňuje Fade hodit kouli, která jí po krátké časové prodlevě umožní vidět nepřátele v jejím zorném poli, byť by byli například ukrytí za stěnou. Další zajímavou schopností je Seize (Q), skrze kterou může na chvíli chytit své protivníky pomocí nočních můr a jen tak nepustit. Prowler (C) naopak posílá temná stvoření hledající nepřátelské agenty a konečně Nightfall (X) ukazuje sílu strachu. Fade vyšle vlnu energie, která dokáže procházet i zdmi a následně odhalí pozice nepřátel v daném okruhu. Na celý bojový styl se můžete podívat v ukázkovém videu níže.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.