Valorant Riot náhled

Riot zabanoval youtubera poté, co urážel svoji spoluhráčku ve Valorantu

10. 4. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

To, že hráči v online hrách dokáží být velice nepříjemní, nejspíše všichni víme. Často si sami ani nevidí do pusy a padne i několik sprostých slov. Takové chování předvedl také známý youtuber a streamer IShowSpeed, který má na YouTube více než sedm miliónů odběratelů. Jeho nepěkného chování si všiml esportový reportér a spoluzakladatel Full Squad Gaming, a to Jake Lucky. Ten sdílel klip na svém twitteru, kde IShowSpeedy ztratil své nervy a vybuchl na svoji ženskou spoluhráčku.

Youtuber se za své chování zpětně omluvil. Řekl, že neměl zrovna dobrý den a že se ten den potýkal s rasistickými urážkami. Omluva mu ale nebyla nic moc platná, Riot mu udělil ban na Valorantu a na ostatních jeho hrách. Na oficiálním twitteru hry Valorant také byl přidán příspěvek, který vyzývá hráče, aby nahlašovali ostatní spoluhráče, pokud se nechovají podle pravidel. Jen tak mohou toxické chování ve hře řešit.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.