Steam Deck

Valve překvapivě reaguje na konkurenta

12. 5. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Není to příliš dávno, co jsme vám přinesli informace o novém konkurenčním zařízení od společnosti Asus s názvem Asus ROG Ally pro Steam Deck. Jistou dobu jsem byl zvědavý, jak společnost Valve zareaguje na výkonnější zařízení od svého konkurenta, a na odpověď jsem naštěstí nemusel čekat dlouho.

Pohrával jsem si s myšlenkou, že mezi společnostmi Valve a Asus vznikne jistá dávka rivality, ale zdá se, že tomu tak nebude. Oficiální Twitter účet Steam Decku se rozhodl pochvalně a pozitivně vyjádřit ohledně události uvedení Asusu na trh a uvedl, že Valve je nadšeno z toho, že se ekosystém kapesních zařízení rozrůstá.

Gratulujeme k oznámení ROG Ally! Jsme nadšeni, že se ekosystém kapesních zařízení nadále vyvíjí a dává hráčům více možností, jak hrát jejich hry na cestách.“

Na odpověď společnosti Asus se nemuselo čekat dlouho:

Děkujeme!!! Jsme velkými fanoušky společnosti Valve a líbí se nám, že otevřenost platformy PC umožňuje hráčům přenášet své knihovny služby Steam do zařízení, jako je Ally.“

Tagy:

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.