Vampire Survivors bude mnohem větší, než bylo plánováno

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Velmi oblíbený roguelike titul Vampire Survivors před třemi dny vstoupil do nové verze 0.3.2, která přinesla malé dodatky v podobě předmětů a schopností. Spolu s patchem však vývojáři odhalili i své veškeré plány, jež by měly být průběžně – po cestě za plnou verzí – přidávány.

Hra je v tuto chvíli ze „70 % dokončená“, a to se oproti původním plánům ještě „výrazně rozšířila,“ prozradilo vývojářské studio.
Důvodem je plynulý a bezproblémový průběh díky nečekaně velké hráčské podpoře, která je samozřejmě zasloužená. Vampire Survivors nabídne výměnou za „směšnou“ cenu 2,39 € opravdu pohlcující hratelnost a na takový poměr cena/výkon my hráči slyšíme velmi dobře.

Nabízený obsah vypadá v tuto chvíli takto:

  • Hratelné postavy 15/24
  • Zbraně a evoluce 32/48
  • Power-upy 18/20
  • Normální etapy 3/5
  • Speciální etapy 2/5

Na duben je plánovaný obrovský patch s názvem Arcanas, jenž do hry přinese nejen novou úroveň, ale také zcela nové mechaniky.
/* následující blok vložte do stránky kamkoli za připojení výdejového a měřicího */ /* skriptu a definici reklamních zón (elementy pro reklamu musí v okamžiku volání */ /* metody getAds() ve zdrojovém kódu stránky fyzicky existovat) */ /* metoda getAds() zajišťuje získání reklamy z reklamního systému a její vykreslení */ /* do stránky; parametry jednotlivých zón jsou definované v níže uvedeném poli, */ /* které je argumentem této metody */ sssp.getAds([ { "zoneId": 256981, /* unikátní identifikátor reklamní zóny */ "id": "ssp-zone-256981", /* ID elementu, do kterého se vypisuje reklama */ "width": 970, /* maximální šířka reklamy v zóně */ "height": 210 /* maximální výška reklamy v zóně */ } ]);
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn