VS – náhledový obrázek

Vampire Survivors bude mnohem větší, než bylo plánováno

28. 3. 2022
 

Velmi oblíbený roguelike titul Vampire Survivors před třemi dny vstoupil do nové verze 0.3.2, která přinesla malé dodatky v podobě předmětů a schopností. Spolu s patchem však vývojáři odhalili i své veškeré plány, jež by měly být průběžně – po cestě za plnou verzí – přidávány.

Hra je v tuto chvíli ze „70 % dokončená“, a to se oproti původním plánům ještě „výrazně rozšířila,“ prozradilo vývojářské studio. Důvodem je plynulý a bezproblémový průběh díky nečekaně velké hráčské podpoře, která je samozřejmě zasloužená. Vampire Survivors nabídne výměnou za „směšnou“ cenu 2,39 € opravdu pohlcující hratelnost a na takový poměr cena/výkon my hráči slyšíme velmi dobře.

Nabízený obsah vypadá v tuto chvíli takto:

  • Hratelné postavy 15/24
  • Zbraně a evoluce 32/48
  • Power-upy 18/20
  • Normální etapy 3/5
  • Speciální etapy 2/5

Na duben je plánovaný obrovský patch s názvem Arcanas, jenž do hry přinese nejen novou úroveň, ale také zcela nové mechaniky.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.