Deliver us Mars

Vesmírná akční adventura zdarma na Epic Games Store

23. 11. 2023
Zdroj náhledu: Keoken Interactive

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si na své přijdou fanoušci akčních adventur, kteří zároveň milují vesmírné prostředí. Do svých knihoven si totiž můžete přidat vesmírnou akční adventuru Deliver Us Mars od vývojářského studia KeokeN Interactive a vydavatele Frontier Foundry, která vyšla v plné verzi 2. února letošního roku. Jedná se tedy v podstatě o novinku a také nástupce čtyři roky starého Deliver Us Moon. Nový titul v rozdávačce nahrazuje dvojici postapokalyptických her Earthlock a Surviving the Aftermath, které Epic Games Store rozdával minulý týden.

Deliver Us Mars

Příběhově titul navazuje na svého předchůdce, jelikož se děj hry Deliver Us Mars odehrává přesně deset let po událostech z prvního dílu. Lidstvo se nachází na pokraji vyhynutí, jedinou možností k záchraně lidského druhu je najít zmizelé kolonistické lodě Ark a dokončit osídlení Měsíce a Marsu. V kůži mladé astronautky Kathy Johansonové se tak vydáváte na nebezpečné dobrodružství vstříc rudé planetě zjistit, co se vlastně stalo. Deliver Us Mars nabídne pohlcující příběh doplněný o nádhernou audiovizuální stránku díky Unreal Enginu a podpoře technologie ray tracing. 

Deliver Us Mars bude na Epic Games Store k dispozici do 30. listopadu 2023. Příští čtvrtek se můžeme těšit na akční mlátičku Jitsu Squad a Mighty Fight Federation.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.