Crash Team Rumble - All fired up

Spyro a Crash Bandicoot znovu spojují síly!

23. 11. 2023
Zdroj náhledu: Activision

Řeknu to takto, jsem devadesátkové dítě. Jestli jsou nějaké dvě postavy, které mě formovaly a utkvěly mi v paměti, jsou to právě super sexy fialový dráček Spyro a vykutálený oranžový lišák Crash Bandicoot. Nyní by měl Spyro dorazit do multiplayerového spin-offu Crash Team Rumble od studia Toys for Bob, jenž, přiznejme si, je velice zapomenutým počinem, a to i přes původně docela dobré recenze. Nicméně kromě pár hráčů je zájem velmi malý. Tvůrci se však nevzdávají a v rámci třetí sezóny s podtitulem All Fired Up přichází do akce dráček, jenž by mohl značku spasit, Spyro.

Sezóna startuje 7. prosince a Spyro v ní bude samozřejmě hlavní hratelnou postavou, což je asi ta nejlepší zpráva, jaká se mohla objevit. Bohužel žádné bližší podrobnosti zatím známé nejsou, dokud sezóna oficiálně nezačne. Je ale možné, že se fialový dráček dočká svého vlastního tematického světa. Naštěstí všechno zjistíme v příštích pár týdnech, a tak si budeme moci užít tuto ikonickou dvojici z PlayStation 1 znovu pohromadě.

Poprvé tito dva spojili síly ve hrách Crash Bandicoot Purple: Ripto´s Rampage a Spyro Orange: The Cortex Conspiracy, které vyšly v roce 2004. Ty vytvořilo Vicarious Visions pro Game Boy Advance. Ve své první spolupráci museli oba hrdinové porazit své hlavní soupeře, tedy Doctora Nea Cortexe a Ripta. Nebudeme si nic nalhávat, jako vždy se jim to podařilo. Nyní mě ale vážně zajímá, která postavička je pro vás ikoničtější: Spyro, nebo Crash Bandicoot?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.