Zaklínač 3 Divoký hon - první pohled na Yennefer z Vengerbergu

Víte, že Zaklínač má svůj anime opening?

21. 2. 2023
 

Na youtubovém kanále MALEC se objevovalo vždy spoustu zajímavostí a jedna unikla očím popkulturního světa. Tvůrce se rozhodl propojit svět netflixáckého Zaklínače a Pokémonů a vytvořil jeden velký unikátní trailer, jak by vypadal Zaklínač ve světě anime. Nejzajímavější na tom je, že se skutečně nebál svým způsobem obout i do samotného Netflixu, což si ostatně lze v přiloženém videu všimnout u oblíbené Triss Ranuncul.

Velká Yennefeřina prsa, polopubertální Ciri a Geralt, jenž monstra loví jako Pokémony, jsou pak pouze příjemným bonusem. Na tomto kanále je ale takových videí více. Zajímalo vás vždy, jak by vypadali Simpsonovi, Cyberpunk nebo Mandalorian jako anime? Pro volnou chvíli a lehkou zábavu se podívejte, protože výsledky stojí svou realističností skutečně za to.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.