Gigantosaurus Dino Kart

Gigantosaurus Dino Kart ukázalo Launch Trailer

19. 2. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Společnost Outright Games ve spolupráci se Cyber Group Studios přináší hru Gigantosaurus Dino Kart, jež bude určitě zábavou pro celou rodinu. Jedná se o vůbec první závodní motokárovou hru, která je v sérii Gigantosaurus. Hra bude dostupná na PlayStation 4 a Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC a Nintendo Switch.

TItul nabízí hodinu příběhového obsahu, v němž budete moci soutěžit za osm různých hratelných postav ze známého seriálu včetně Rockyho, Tinyho, Billa nebo Mazu. Gigantosaurus Dino Kart nabízí dokonce i multiplayer až pro čtyři osoby na rozdělené obrazovce na patnácti tratích. Ve hře se stanete dinosaurem řidičem a budete získávat speciální schopnosti, jež vám pomohou vyhrát závod. Tak se připravte, pozor a vyražte!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.