Humble Bundle – logiáš rybaření

Humble Bundle: užijte si trochu rybaření

20. 2. 2023
Zdroj náhledu: Dovetail Games

Pokud hledáte titul, u kterého byste si po náročném dni v práci nebo po škole odpočinuli, pak pro vás mám jeden tip. Humble Bundle pro vás připravil speciální balíček s názvem Fishing Season. Pokud byste hádali, že tento bundle je celý o rybaření, tak máte pravdu. Čeká na vás celkem dvacet čtyři položek rozdělených do tří úrovní a vyzvednout si ho můžete až do 9. března.

Zdroj: Dovetail Games

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně 4,67 €. Za to můžete získat dva tituly a čtyři DLC, a to Euro Fishing, Fishing Sim World: Pro Tour, Euro Fishing: The Moat, Euro Fishing: Foundry Dock, Fishing Sim World: Pro Tour – Talon Fishery a Fishing Sim World: Pro Tour – Lago Del Mundo.

Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých 8,41 € se k těmto hrám přidá Bassmaster Fishing, The Catch: Carp & Coarse, Bassmaster Fishing 2022: Predator Equipment Pack, Euro Fishing: Waldsee, Fishing Sim World: Pro Tour – Lake Arnold, Fishing Sim World: Pro Tour – Laguna Iquitos, Fishing Sim World: Pro Tour – Bass Pro Shops Equipment Pack a Fishing Sim World: Pro Tour – Big Fish Lure Pack.

To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech dvacet čtyři položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na 11,21 € a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude Bassmaster Fishing: Deluxe Upgrade Pack, Bassmaster Fishing 2022: Lake Seminole, Bassmaster Fishing 2022: Lake Hartwell, Bassmaster Fishing 2022: Elite Fishing Equipment Pack, The Catch: Carp & Coarse – Lake Beasts Equipment Pack, The Catch: Carp & Coarse – Jezioro Bestii, Bassmaster Fishing 2022: Synthwave Pack, Bassmaster Fishing 2022: Throwback B.A.S.S, Bassmaster Fishing 2022: Pixel Pro Pack a Bassmaster Fishing 2022: Jordan Lake.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte pouhých 4,67 € za dva tituly a čtyři DLC, a to Euro Fishing, Fishing Sim World: Pro Tour, Euro Fishing: The Moat a Euro Fishing: Foundry Dock, Fishing Sim World: Pro Tour: Talon Fishery a Fishing Sim World: Pro Tour: Lago del mundo.

2. úroveň

Přihoďte ještě další čtyři eura a získejte také Bassmaster Fishing, The Catch: Carp & Coarse, Bassmaster Fishing 2022: Predator Equipment Pack, Euro Fishing: Waldsee, Fishing Sim World: Pro Tour – Lake Arnold, Fishing Sim World: Pro Tour – Laguna Iquitos, Fishing Sim World: Pro Tour – Bass Pro Shops Equipment Pack, Fishing Sim World: Pro Tour – Big Fish Lure Pack.

3. úroveň

Zaplaťte 11,21 € a získejte také Bassmaster Fishing: Deluxe Upgrade Pack, Bassmaster Fishing 2022: Lake Seminole, Bassmaster Fishing 2022: Lake Hartwell, Bassmaster Fishing 2022: Elite Fishing Equipment Pack, The Catch Carp & Coarse: Lake Beasts Equipment Pack, The Catch: Carp & Coarse – Jezioro Bestii, Bassmaster Fishing 2022: Synthwave Pack, Bassmaster Fishing 2022: Throwback B.A.S.S, Bassmaster Fishing 2022: Pixel Pro Pack a Bassmaster Fishing 2022: Jordan Lake.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.