Viva La Dirt League vítají Geralta s Yennefer v AFK Areně

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: AFK Arena/YouTube

Novozélandská skupina Viva La Dirt League se skládá z několika komiků, kteří se nebojí v tom pravém světle zábavnou formou zpracovat snad jakékoliv téma. Na jejich kanále se objevují především videa zapadající do herního žánru, ale nechybí ani scénky z reálného života. Skupina Viva La Dirt League se proslavila především sérií Epic NPC Man, ale poslední měsíce se zaměřuje i na minisérie z jednotlivých her, mezi kterými nechybí Dead by Daylight či Zaklínač. Právě Zaklínač nedávno ohlásil chystaný crossover s mobilní hrou AFK Arena, do níž se Geralt a Yennefer podívají jako hratelní hrdinové a rozšíří tak řady válečníků o nové posily.

Viva La Dirt League na tuto žhavou novinku musí samozřejmě reagovat, jak jinak než vtipným videem (k vidění níže). V něm se Geralt společně s Yennefer teleportují do země jménem Esperia, což je hlavní dějiště mobilní hry AFK Arena. Pro skupinu komiků toto není první spolupráce.

Geralt i Yennefer jsou v mobilní hře již k dispozici ze reálné peníze. Pokud máte hluboko do kapsy, takřka dva měsíce si poctivě šetřete všemožné suroviny, za které budete obě postavy moct posléze vyměnit. Níže můžete nakouknout na ukázku jejich schopností a útoků.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn