Worlds 2022 téma

Lil Nas X se spojil s League of Legends

21. 9. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

S pomocí nového videa oznámila společnost Riot Games spolupráci s mladým zpěvákem Lil Nasem X. Ten se představil jako nový prezident League of Legends. Známý hudebník tak dostane příležitost podílet se na vytvoření skinu pro nového šampiona K'Sante, který ponese název Prestige Empyrean K'Sante. Jeho konečná podoba by měla být odhalena 3. listopadu a přidat si ho do své sbírky budete moct až 14. listopadu. Skin nenajdete v klasickém obchodě a nebudete ho tak moci vyměnit za své body RP, nýbrž ho odemknete hraním League of Legends nebo Teamfight Tactics, a to pouze po dobu Worlds 2022. Na nový skin se velice těšíme, jelikož samotný rapper vtipkoval o novém, téměř nahém skinu pro Udyra – Nudyr (jako nuda pláž a Udyr).

Kromě možnosti vytvořit skin dostal rapper ještě jedinečnou příležitost, a to zanechat svůj otisk v chystaném světovém turnaji Worlds 2022. Nazpívá totiž hymnu pro letošní ročník a skladba by měla vyjít 23. září, tedy týden před zahájením turnaje. Zpěvák tím má jedinečnou možnost vytvořit pro diváky živé vystoupení, které mohou zažít na vlastní kůži. Po dlouhých dvou letech se bude totiž hrát před živým publikem. Vzhledem k tomu, jak pokročilé a inovativní bylo poslední živé představení v roce 2019, lidé mají vysoká očekávání. My jsme natěšení úplně stejně jako diváci a těšíme se na souboj legendárních týmů. Tento rok se odehraje v Severní Americe.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.