Epic Games náhled

Vybudujte si své město zdarma na Epic Games Store

10. 3. 2022
Zdroj náhledu: Colossal Order Ltd.

Jako každý čtvrtek i dnes nám Epic Games Store opět naděluje titul, který si zcela bezplatně můžeme přidat do naší herní knihovny a následně si jej zahrát. Minulý týden nám byly naděleny rovnou tři tituly, které dnes nahrazuje známá hra Cities: Skylines.

Cities: Skylines

Cities: Skylines již nejspíše většina z vás dobře zná. Jedná se o budovatelskou simulaci, kde se snažíte vybudovat reálné město od naprostých základů. Hra nabízí prvky, které vás donutí si uvědomit všechny útrapy při výstavbě města, a titul se také pyšní plně rozvinutým dopravním systémem. Pusťte se tedy do práce, jste omezeni jen svou vlastní představivostí. Cities: Skylines bude dostupný zadarmo v obchodě Epic Games Store do 17. března, poté bude opět obměněn, a to titulem In Sound Mind.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.