Gotham Knight - náhledovka

Gotham Knight vyjde letos v říjnu

10. 3. 2022
Zdroj náhledu: Warner Bros

Když jsme se loni v březnu dozvěděli, že Gotham Knight vyjde až v roce 2022, mnoho fanoušků bylo bezpochyby zklamáno, jelikož se původně očekávalo, že titul vyjde ještě tentýž rok. Důvodem odkladu na letošní rok ale bylo vyladit hru natolik, aby hráčům přinesla co možná nejlepší zážitek. Po téměř roce se ledy prolomily a WB Games Montreal konečně oznámilo oficiální datum vydání.

Zdroj: Warner Bros

To je stanoveno na začátek posledního čtvrtletí, konkrétně 25. října 2022, což možná taktéž mnoho hráčů zklame, ale mělo by se konečně jednat o finální datum. Doufejme tedy, že vývoj Gotham Knight probíhá podle plánu a žádného dalšího odkladu se již nedočkáme.

Gotham Knight je označován jako nástupce Batmana, i když přímo se sérií Arkham nemá nic moc společného. Batman totiž zemřel a na řadu přichází čtveřice hrdinů, Robin, Red Hood, Batgirl a Nightwing, kteří jsou označovány jako jeho chráněnci. Příběh si užijeme ve hře pro jednoho hráče a také v kooperaci. Hra by měla vyjít pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.