Gotham Knight vyjde letos v říjnu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Warner Bros
Když jsme se loni v březnu dozvěděli, že Gotham Knight vyjde až v roce 2022, mnoho fanoušků bylo bezpochyby zklamáno, jelikož se původně očekávalo, že titul vyjde ještě tentýž rok. Důvodem odkladu na letošní rok ale bylo vyladit hru natolik, aby hráčům přinesla co možná nejlepší zážitek. Po téměř roce se ledy prolomily a WB Games Montreal konečně oznámilo oficiální datum vydání.
To je stanoveno na začátek posledního čtvrtletí, konkrétně 25. října 2022, což možná taktéž mnoho hráčů zklame, ale mělo by se konečně jednat o finální datum. Doufejme tedy, že vývoj Gotham Knight probíhá podle plánu a žádného dalšího odkladu se již nedočkáme.

Gotham Knight je označován jako nástupce Batmana, i když přímo se sérií Arkham nemá nic moc společného. Batman totiž zemřel a na řadu přichází čtveřice hrdinů, Robin, Red Hood, Batgirl a Nightwing, kteří jsou označovány jako jeho chráněnci. Příběh si užijeme ve hře pro jednoho hráče a také v kooperaci. Hra by měla vyjít pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn