Oznámení kočičí hry Little Kitty, Big City

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Double Dagger Studios
Je již několik desítek titulů, kde se můžete vžít do role nějakého zvířátka. Ať už se jedná o rybu, ptáka či kozu, vždy to je velice zvláštní herní zážitek a v lepším případě vás takový titul dokáže naprosto unést a zabavit na slušný počet hodin. Vývojářské studio Double Dagger oznámilo hru jménem Little Kitty, Big City, kde se ocitnete v roli roztomilého černého kotěte s velikýma zelenýma očima.

O čem Little Kitty, Big City je?

Vaše milé kotě se bohužel zatoulá ve velkém městě, kde to pro tak malé stvoření samozřejmě není úplně bezpečné. Vaším úkolem je najít cestu zpět do vašeho domu, ke svému páníčkovi. Bohužel čas od času vás možná na chvíli zpomalí různé činnosti, jako chytání okřídlených živočichů či náhodné skákání do popelnice. Jste kotě, to si přece hraje, zvykněte si. Po cestě si také můžete najít různé kamarády, jako třeba psa z traileru, který se vás velice zvědavě vyptává: „Jsi malý pes, nebo velká myš?“ Tvůrci se nejspíše budou snažit titul podat co nejvíce humorně.
Přesné datum vydání prozatím není známo. Nechme se tedy překvapit, zda se tvůrcům podaří hru dokončit již v roce 2022. Pokud chcete sledovat všechno dění okolo Little Kitty, Big City, nezapomeňte si hru přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn