Little Kitty, Big City náhled

Oznámení kočičí hry Little Kitty, Big City

16. 11. 2021
Zdroj náhledu: Double Dagger Studios

Je již několik desítek titulů, kde se můžete vžít do role nějakého zvířátka. Ať už se jedná o rybu, ptáka či kozu, vždy to je velice zvláštní herní zážitek a v lepším případě vás takový titul dokáže naprosto unést a zabavit na slušný počet hodin. Vývojářské studio Double Dagger oznámilo hru jménem Little Kitty, Big City, kde se ocitnete v roli roztomilého černého kotěte s velikýma zelenýma očima.

O čem Little Kitty, Big City je?

Vaše milé kotě se bohužel zatoulá ve velkém městě, kde to pro tak malé stvoření samozřejmě není úplně bezpečné. Vaším úkolem je najít cestu zpět do vašeho domu, ke svému páníčkovi. Bohužel čas od času vás možná na chvíli zpomalí různé činnosti, jako chytání okřídlených živočichů či náhodné skákání do popelnice. Jste kotě, to si přece hraje, zvykněte si. Po cestě si také můžete najít různé kamarády, jako třeba psa z traileru, který se vás velice zvědavě vyptává: „Jsi malý pes, nebo velká myš?“ Tvůrci se nejspíše budou snažit titul podat co nejvíce humorně.

Přesné datum vydání prozatím není známo. Nechme se tedy překvapit, zda se tvůrcům podaří hru dokončit již v roce 2022. Pokud chcete sledovat všechno dění okolo Little Kitty, Big City, nezapomeňte si hru přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.