System Shock - středisko

Vylepšená verze hry System Shock vyjde příští rok

15. 12. 2021
Zdroj náhledu: Nightdive Studios

Vývojářské studio Nightdive Studios se spojuje s novou divizí Prime Matter společnosti Koch Media. Oznámení doprovází také několik obrázků přímo ze hry.

Vylepšená verze hry System Shock vyjde již příští rok, a to jako partnerství mezi Nightdive Studios a divizí Prime Matter, která byla vytvořena v loňském roce.

„Tento významný krok nám umožní nabídnout System Shock Remake hráčům po celém světě v digitální i fyzické edici a zároveň dostát závazkům vůči našim fanouškům, zejména tedy našim podporovatelům na platformě Kickstarter, bez kterých by tento titul nevznikl,‘‘ řekl generální ředitel Stephen Kick.

Zdroj: Nightdive Studios

System Shock byl původně vydaný v roce 1994, druhý díl s názvem System Shock 2 vyšel o pět let později, v roce 1999. Již delší dobu se také mluví o třetím dílu, ten však údajně provází mnoho problémů, které vývoj značně komplikují. Zda System Shock 3 někdy vyjde, je velkou a bohužel neznámou otázkou.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.