Sony odhalila nové vzhledy pro konzoli PS5 a ovladače DualSense

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony
Sony s radostí odhaluje nové barvy, které se připojí k nabídce barevného příslušenství PS5 již příští měsíc. Bude se jednat o barvy růžová, hvězdná modrá a galaktickáu fialová. Kromě již dříve vydaných barev pro ovladač DualSense – kosmické červené a půlnoční černé, budou od ledna 2022 celosvětově dostupné na trhu nové barvy inspirované galaxií.
V nabídce budou také nové kryty konzolí PS5, které ladí se všemi barvami ovladačů DualSense inspirovaných galaxií v barvách půlnoční černá, kosmická červená, růžová, hvězdná modrá a galaktická fialová.
Tyto nové kryty konzole jsou pěkné a snadno se používají – jednoduše sejmete původní bílé kryty konzole PS5 a zacvaknete na jejich místo kryt nový. Kryty konzole PS5 budou k dispozici jak pro PS5 s mechanikou, tak pro PS5 digitální verzi a prodávat se budou samostatně.
Zdroj: Sony
Přesná data uvedení nových barev bezdrátového ovladače DualSense a nových krytů konzole PS5 ve vybraných regionech se mohou lišit podle lokality. V České republice je u lokálních prodejců můžeme očekávat na skladu v průběhu měsíců leden a únor. Doufáme, že se vám nové vzhledy líbí, a přejeme úspěšné pořízení.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn