Farming Simulator 22 - AGI FX

Vyšel AGI pack pro Farming Simulator 22

27. 5. 2022
Zdroj náhledu: Giants Software

Švýcarská společnost Giants Software do své hry Farming Simulator 22 vydala 24. května 2022 AGI pack, jedná se o DLC zaměřující se na sila, budovy a dopravníky na obilí.

AGI pack je dostupný zcela zdarma.

Zdroj: Giants Software

Co je součástí?

V bezplatném balení jsou šneky, pásové dopravníky, zásobníky na obilí a špičkový stroj na úpravu osiva. S ošetřovačem semen AGI STORM FX připravíte sklizené obilniny k setí – tím vlastně produkujete vlastní semena obilí.Poté své obilniny zpracujte pomocí různých nástrojů značek AGI, jako Batco nebo Westfield, a bezpečně je uložte do zásobníků a garáží produktových řad Sentinel a Westeel. Zajistěte, aby se vaše farma stala hlavním příkladem produkce obilí!

Zdroj: Giants Software

O společnosti AGI

AGI je přední světový výrobce přenosných a stacionárních zařízení pro manipulaci, skladování a úpravu obilí. Vytvářejí jedinečné systémy specifické pro trh a udržují mezinárodní síť pro zásobování světové potravinové infrastruktury více než 35 různými značkami.


Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.