Hunt Showdown aktualizase

Vyslyší autoři Hunt: Showdown komunitu?

24. 10. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

V nedávné zprávě jsme vás informovali o problémech a rozklížené komunitě PVP akce Hunt: Showdown. Aktualizace, která způsobila vlnu nevole po přidání „dron“ prvku Stalker Beetle a opětovné „již opravené“ chyby ve hře má další následky.

Vývojáři ze studia Crytek po aktualizaci 1.10 vydávají hotfixy jak na běžícím páse, nicméně zásadní chyby, jako problém s přebíjením zbraní a mizení textur, stále přetrvávají. Poslední, v řadě již čtvrtý hotfix, má opravit následující prvky:

  • Opraven černý trh pro hráče, kteří v 1.10 neobdrželi reset.
  • Opraven problém pro hráče, kterým po resetu zůstal k prodeji jeden předmět ze starého černého trhu.
  • Opraven problém, který způsoboval, že tlačítko „koupit“ bylo šedé a zobrazovalo 0 Bloodbond pro balíčky na stránce Featured Store.
Hunt Showdown texture missing

Průzkum zpětné vazby v Hunt: Showdown

Vývojáři nyní vyzývají komunitu k podání zpětné vazby. Nicméně pole pro vypsání zpětné vazby není v tomto případě na programu dne. Jde spíše o zaškrtávání, která místa máte ve hře nejraději a která ne.

Průzkum se zabývá některými obecnými tématy a také návrhem úrovní. Toto bude první průzkum zpětné vazby, který má zjistit vaše pocity ohledně herních témat.“ - Crytek

Je však bohužel známo, že Crytek nereaguje na podněty na Steam diskusích taktéž oficiálním Discord kanálu. Je tedy spíše otázka, co z toho vývojáři sledují a jaké budou závěry.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.