The Bookwalker Thief of Tales - Cover

Vyzkoušejte netradiční titul The Bookwalker: Thief of Tales

15. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Který čtenář někdy nechtěl žít ve svém oblíbeném příběhu? Nový titul The Bookwalker: Thief of Tales od studia DO MY BEST na této tužbě staví celý svůj hrací mechanismus. Každé herní dobrodružství vás vrhne do jiného knižního příběhu. Jste Etienne Quist, kdysi uznávaný spisovatel, jenž se dá na zlodějskou dráhu ve snaze získat zpět své spisovatelské dovednosti. Vaším úkolem je ukrást několik legendárních knižních předmětů, k čemuž vám pomáhá schopnost navštěvovat knižní světy.

The Bookwalker: Thief of Tales působí netradičně již v traileru, v demu následně odhalíte její první mechaniku. Každý příběh slibuje jiný vizuál, prostředí i ovládání. První výprava je tvořena tajemnou, až ponurou atmosférou a průzkumnými prvky. Prozatím si můžete vyzkoušet demo, v plné verzi si hru zahrajete na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One a PC od 22. června.


Článek pro Gaming Professors napsala Tereza Nesvadbová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.