Like A Dragon Infinite Wealth – logiášek

Like A Dragon: Infinite Wealth představil Ichibanův zadek a datum vydání

13. 6. 2023
Zdroj náhledu: @RGGStudio

Na předváděcí akci Xbox Games Showcase jsme včera viděli nový trailer, který nám kromě oficiálního názvu připravované hry Like a Dragon nepřinesl téměř nic… tedy ještě pohled na Ichibanův nahý zadek. Ukázka Like A Dragon: Infinite Wealth, jak zní název titulu, vyvolala více otázek než odpovědí.

Zdroj: @RGGStudio

Video totiž ukazuje neohroženého Ichibana Kasugu, jednoho z hratelných hrdinů, jak se plahočí po pláži plné lidí. Nebylo by na tom ještě nic zvláštního, kdyby, jak se nakonec ukáže, nechodil mezi zdejšími obyvateli kompletně nahý. Zde musím uznat, že si vývojáři z Ryu Ga Gotoku Studio dali docela práci, aby Ichibanovo chlubení vtipně zcenzurovali, téměř ve stylu DMC: Devil May Cry. Vedle obnaženého zadku hlavního hrdiny nám trailer přece jen něco ukázal.

Lidé reagující na nebohého protagonistu představují anglicky komunikující rezidenty. Vypadá to tedy, že se bude část příběhu odehrávat v Americe, což do jisté míry může být docela zajímavé. Tato plážová eskapáda je ale vše, co o Like A Dragon: Infinite Wealth víme. Více informací se jistě dozvíme příští týden na prezentaci studia Ryu Ga Gotoku. Očekává se, že se hra dostane na trh začátkem roku 2024.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.