Warlord Britannia intro

Warlord: Britannia – nové prvky a zvířata

6. 6. 2023
 

Je to již něco málo přes rok, kdy se na světě objevil titul Warlord: Britannia. Za tu dobu prošla hra několika fázemi vývoje, a to od předběžného přístupu k plnohodnotné verzi. Jste římský senátor, který je jmenován císařem Claudiem do funkce legáta a zároveň velitele nově vzniklé Legie XIII Gemina. Vaším úkolem je dobýt jeden z ostrovů v kanále La Manche. Tuto zemi nikdy neprozkoumala žádná z předchozích římských sil ani Caesarova minulá výprava do Británie. 

Warlord Britannia tábor prepare

Do tohoto zajímavého titulu, který si stabilně drží vysoké uživatelské hodnocení na platformě Steam, přibylo mnoho nových prvků a poslední aktualizace přidává dokonce i zvířata. Aktualizace Animals and Ambience je v pořadí pátou velkou aktualizací, která byla doposud vydána, a přináší znatelné oživení celé hry. Hlavními prvky aktualizace jsou domestikovaná hospodářská zvířata, která obývají barbarské osady, a několik nových táborových dekorací a stanů. Úpravou v rámci této aktualizace prošel také výskyt neozbrojených konvojů, ty byly rozšířeny o potulné pastevce. 

Mezi nové stany, které můžete mít ve vašem táboře, patří specifický stan legáta, zásobovací stan a také stan pro služebnictvo. Zásobovací stan nikterak neovlivňuje místo dostupné ve skladu, poskytuje však organizovaný krytý prostor pro umístění skladovacích prostor, které byly rozšířeny o amfory, pytle na obilí a balicí potřeby.

V budoucnu je plánována aktualizace kavalerie, o které zatím nejsou podrobnější informace. 

Hra je do 9. června ve slevě a naleznete ji zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.